Apie mus

kids read

Socialiniai partneriai

1. Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigos.

2. Šiaulių Dainų mikrorajono švietimo ugdymo įstaigos.

3. Šiaulių Romuvos progimnazija.

4. Šiaulių Saulės pradinė mokykla.

5. Joniškio lopšelis-darželis „Vyturėlis“.

6. Panevėžio miesto lopšelis-darželis „Vyturėlis“

7. Šiaulių universiteto Edukologijos fakultetas.

8. Šiaulių universiteto Tęstinių studijų universitetas.

9. Šiaulių valstybinės kolegijos sveikatos priežiūros fakultetas.

10. Šiaulių biudžetinė kūno kultūros mokykla.

11. Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba.

12. Šiaulių Gytarių progimnazija.

13. Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namai.

Lopšelis-darželis „Žiogelis" tęsia bendradarbiavimą su Šiaulių universiteto Edukologijos fakultetu bei Šiaulių universiteto Tęstinių studijų institutu.

ŠU Edukologijos fakulteto dekanė doc.dr. Aušra Kazlauskienė ir L/d „Žiogelis" direktorė Sigita Saviščevienė pasirašo bendradarbiavimo sutartį:

b_350_300_16777215_00_images_turinio-nuotraukos_Picture002a.jpgb_350_300_16777215_00_images_turinio-nuotraukos_Picture005a.jpg

ŠU Tęstinių studijų instituto direktorė doc.dr. Lidija Ušeckienė ir L/d „Žiogelis" direktorė Sigita Saviščevienė pasirašo bendradarbiavimo sutartį:

b_350_300_16777215_00_images_turinio-nuotraukos_P1090305a.jpg

Darželis turi daug gerų partnerių, plėtojami ryšiai su kitomis miesto švietimo ir ugdymo institucijomis: Šiaulių universiteto Edukologijos katedra, ŠU Visuomenės moksliniu sveikatos centru, ŠU Tęstinių studijų institutu, Šiaulių Visuomenės biuru, Šiaulių m. Aplinkos skyriumi. Darželis neapsiriboja partneryste vien mieste esančiomis ugdymo įstaigomis. Dalijamės darbo patirtimi su Panevėžio lopšeliu-darželiu "Vyturėlis", Joniškio vaikų darželiu "Vyturėlis", Kauno vaikų lopšeliu-darželiu "Vėrinėlis", Kauno miesto sanatoriniu lopšeliu-darežliu "Pienė". Draugaujame su Tauragės lopšeliu-darželiu "Ąžuoliukas", Šiaulių Saulės pradine mokykla, Šiaulių Romuvos progimnazija, Šiaulių Gytarių progimnazija. Glaudūs ryšiaia su Šiaulių psichologine pedagogine tarnyba (PPT), BĮ sporto mokykla "Dubysa", BĮ kūno kultūros mokykla. Pedagogų draugystė tęsiaisi su Vilniaus ugdymo plėtotės centru, Šiaulių futbolo akademija, VŠĮ Aukštaitijos krepšinio mokykla.

Tikime savo ugdytinių pasiekimais ir manome, jog jie užaugs stiprūs, sveiki ir žvalūs.

Prisijungimas