Veiklos sritys

Dėkojame

Mažieji šokolado dirbtuvėse

Nors “Ežiukų” grupės vaikučiai patys mažiausi visame darželyje, tačiau nuobodžiauti nėra linkę. Pirmajį pavasario šeštadienį keliavo jau į antrąją savo ekskursiją. Iš pat ryto kartu su tėveliais, broliais ir sesėmis rinkosi Šiaulių “Rūtos” Šokolado muziejuje. Nusivilkę lauko drabužius, nusiplovę rankytes bei pasipuošę prijuostėmis mažieji buvo pakviesti į šokolado dirbtuves. Malonus saldumynų kvapas nosis užkuteno vos pravėrus duris. Netrukus visi mažieji tapo šokolado meistrais. Vaikai gamino ir puošė šokoladinius ledinukus: į išlietą šokoladą smeigė pagaliukus bei dekoravo savo pasirinktais skanumynais – saldainukais, riešutais, įvairiais pabarstukais. Šokoladuoti pirštukai darbavosi sparčiai, nepamiršdami vieną kitą skanumyną ir į burnytę nunešti. Baigę ledinukus vaikai ėmėsi meduolių dekoravimo. Tepė kelių rūšių šokoladą, klijavo saldainukus, barstė smulkius skanėstus. Meduoliai išėjo puikūs! Ne tik gražūs, kvapnūs ir skanūs, bet ir kiekvieno skirtingi, savo rankytėmis sukurti. Pabaigę saldžius darbus vaikai savo gamintus skanėstus susidėjo į dėžutes ir išsivežė namo lauktuvių.

Mažųjų smaližių vardu dėkojame Šokolado muziejaus darbuotojams už šiltą priėmimą bei saldžias pramogas, darželio “Žiogelis” vadovybei už suteiktą galimybę papramogauti, pasinaudojus ERASMUS+ programa ir, žinoma, šauniosioms “Ežiukų” auklėtojoms Rūtai ir Kristinai už smagiai ir saldžiai kartu praleistą rytmetį!

9-osios grupės vaikučiai ir tėveliai

2017-03-04

“Ežiukų ” grupės vaikučiai ir tėveliai nori padėkoti darželiui ir auklėtojoms už linksmai
praleistą rytmetį pramogų parke “Vaikystės miestas”. Ačiū!

Mažųjų linksmybės

Lietingą gruodžio rytą mažieji 9-osios grupės “ežiukai” su tėveliais, broliais ir sesėmis skubėjo į didžiausią Šiauliuose pramogų parką “Vaikystės miestas”. Čia vaikų jau laukė jų šauniosios auklėtojos Rūta ir Kristina bei daugybė pramogų. Nusirengę ir nedrąsiai pasižvalgę, mažieji leidosi ieškoti nuotykių: kas nardė kamuoliukų jūroje, kas šokinėjo ant batuto ar važinėjo mašinėlėmis. Mėgstantieji iššūkius klaidžiojo labirintais ar netikėtomis laipynėmis, o drąsiausieji kopė į vulkaną ir čiuožė žemyn. Tikrieji lenktyninnkai užtruko dirbtuvėse ir mašinų plovykloje. Mažosios svajotojos laiką leido lėlių viešbutyje, virtuvėlėje ar žaislų ligoninėje. Vaikams ypač patiko tikras lėktuvas su didžiulėmis čiuožyklomis. Net eilėje teko luktelėti! Linksmybių valanda pralėkė nepastebimai, o atsisveikinimo metu ištryškusi ne viena ašarėlė tik įrodė, kad vaikai linksmai ir turiningai praleido laiką.

Dėkojame savo puikioms auklėtojoms už smagiai kartu praleistą rytmetį. Taip pat didelį ačiū tariame ir darželio vadovybei už suteiktą galimybę papramogauti, pasinaudojus ERASMUS+ programa. Linksmybės su grupės draugais vaikams paliko didelį įspūdį ir daug gerų emocijų!

9-os grupės tėveliai

2016-12-15

2016 m. balandžio 23 d. įstaigoje vyko aplinkos tvarkymo akcija “DAROM”. Nuoširdžiai dėkojame prisidėjusiems prie šios akcijos įstaigos darbuotojams bei tėveliams: Šleinių šeimai (06gr.), Komui (05gr.), Kopūstui (05gr.), Garbaliauskų šeimai (01gr.), Rimkui (05gr.), Vaišvilų šeimai (14gr.), Dorofėjui (09gr.).

Direktorė

2015 metų spalio 21 dieną Šiaulių lopšelio-darželio „Žiogelis” bendruomenė šventė įstaigos įkūrimo 30-ąjį gimtadienį. Ačiū tariu darželio bendruomenei aktyviai įsijungus ir dalyvavus organizuojamuose renginiuose.

Ypač dėkoju Nerijui Lenkauskui už renginio įgarsinimą ir Jurgitai Gavutienei už idėjas puošiant darželį.

Esame dėkingi 08 „Saulės zuikučių” ir 12 „Žvirbliukų” grupės tėveliams už dovanotus paveikslus 30-ojo gimtadienio proga.

Direktorė

Darželio administracija ir vaikučiai dėkoja Andriui Jevtušenkai už atliktus remonto darbus įstaigoje.