Apie mus

kids read

 

 b_350_300_16777215_00_images_direktore1.jpg

Sigita Saviščevienė - direktorė, aukštasis išsilavinimas, vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnis, II-oji vadybinė kvalifikacinė kategorija, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija.

 

 

 

  

 

b_350_300_16777215_00_images_pavaduotoja1.jpg

Renata Žaromskienė – direktorės pavaduotoja ugdymui, aukštasis išsilavinimas, edukologijos magistro kvalifikacinis laipsnis, ikimokyklinio auklėtojo metodininko kvalifikacinė kategorija.

 

 

 

 

 

 

 

b_350_300_16777215_00_images_ukvede1.jpg

Vita Mockuvienė– ūkio dalies vedėja, aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas.

 

 

 

 

 

 

 

 

b_350_300_16777215_00_images_sesele1.jpg

Armina Šimkienė – visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, aukštasis išsilavinimas.

 

 

 

 

 

 

 

b_350_300_16777215_00_images_sekretore1.jpg

Erika Kabailienė – raštinės vedėja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 b_350_300_16777215_00_images_buhaltere1.jpg

 

Ieva Sankauskienė – vyr. buhalterė, aukštasis išsilavinimas, ekonomikos magistrė.

 

 

 

 

 

 

 

Darželio taryba

Pirmininkė - Anželika Gumuliauskienė, tėvų atstovė.

Sekretorė - Justina Jurevičiūtė, auklėtoja.

Nariai:

  • Asta Kerienė, auklėtoja;
  • Jolanta Račkauskienė, auklėtoja;
  • Eglė Gerbenčiūtė-Medeckienė, tėvų atstovė;
  • Ričardas Komas, tėvų atstovas;
  • Roma Navakauskienė, bendruomenės atstovė;
  • Virginija Žukauskienė, bendruomenės atstovė.

 

Pedagogų kolektyvas

Rima Atraškevičienė – aukštasis išsilavinimas, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, metodininko kvalifikacinė kategorija, „Bitučių“ (03) grupė;

Asta Pipirienė- aukštesnysis išsilavinimas, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, vyresniojo mokytojo kvalifikacinė kategorija, „Boružiukų" (02) grupė;

Jadvyga Gajauskienė – aukštasis išsilavinimas, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, „Boružiukų“ (02) grupė; 

Jurgita Elzbutienė – aukštasis išsilavinimas, meninio ugdymo mokytoja, vyresniojo muzikos mokytojo kvalifikacinė kategorija, muzikos magistrė; 

Jurgita Balčiūnaitė-Čėsnienė – aukštasis išsilavinimas, logopedė, metodininko logopedo kvalifikacinė kategorija, socialinių mokslų magistrė;

Zita Gineitytė – aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, „Žvirbliukų“ (12) grupė;

Gita Gorodničenko - aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, „Žirniukų" (13), "Drugelių" (10) grupė; 

Asta Kerienė - aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo metodininko kvalifikacinė kategorija, „Pelėdžiukų" (01) grupė;

Indrė Petrylienė – aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, „Drugelių" (10) ir "Žirniukų" (13) grupės;  

Rūta Krivickienė – aukštesnysis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo  metodininko kvalifikacinė kategorija, „Ežiukų“ (09) grupė;

Eurika Šleinienė - aukštasis išsilavinimas, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija;

Jolanta Pažarauskienė – aukštasis išsilavinimas, judesio korekcijos mokytojo metodininko kvalifikacinė kategorija, judesio korekcijos mokytoja, edukologijos mokslų magistrė;

Indrė Pelėdžiuvienė – aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, „Nykštukų“ (06) grupė;

Rasa Pranckūnienė – aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, „Kiškučių“ (05) grupė;

Lina Račė - aukštasis išsilavinimas, plaukimo instruktorė - mokytoja metodininkė, kineziterapeutė, edukologijos mokslų magistrė;

Jolanta Račkauskienė – aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, „Ančiukų“ (07) grupė;

Dalia Sakalauskienė – aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija;

Natalija Staražinskienė - aukštasis išsilavinimas, auklėtoja,  ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija,  „Pelėdžiukų" (01) ir  „Žvirbliukų" (12 ) grupės;

Ingrida Jočienė - aukštasis išsilavinimas, socialinė pedagogė, edukologijos mokslų magistrė;

Justina Jurevičiūtė – aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, „Saulutės“ (08) ir „Nykštukų“ (06) grupės;

Donata Tarvydienė – aukštesnysis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, „Saulutės“ (08) grupė;

Vanda Žymantienė – aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo vyresniojo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, „Žirniukų“ (13) grupė;

Raimonda Aušbikavičienė - aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, edukologijos mokslų magistrė, „Drugelių" (10) grupė;

Roberta Tamošauskienė - aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, edukologijos mokslų magistrė;

Dovilė Dubinskienė - aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, edukologijos mokslų magistrė, „Varliukų" (04) grupė;

Sigita Vengraitienė - aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinė kategorija; 

Valentina Aužbikavičė - aukštasis išsilavinimas, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, „Bitučių" (03) grupė;

Lijana Vėlaitienė - aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinė kategorija;

Kristina Grušauskienė - aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, filologijos mokslų magistrė, "Kiškučių" (05) ir "Ežiukų" (09) grupės;

Deimantė Baškienė - aukštasis išsilavinimas, priešmokyklinio ugdymo pedagogė, ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinė kategorija, "Voveriukų" (11) grupė;

Akvilė Valtarytė - aukštasis išsilavinimas, auklėtoja, "Voveriukų" (11) ir "Ančiukų" (07) grupės.

Naujienos

 

 

 

Prisijungimas