zaidimai moko logo155px (1)PROJEKTAS „ŽAIDIMAI MOKO“

Šiaulių lopšelio-darželio „Žiogelis“ logopedė Jurgita Balčiūnaitė-Čėsnienė dalyvauja  Respublikiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų specialiųjų pedagogų ir logopedų prevenciniame projekte „Žaidimai moko“, kurį organizuoja Kelmės rajono pedagoginė psichologinė tarnyba.Projekto iniciatorė ir koordinatorė- specialioji pedagogė Gilija Gajauskienė.

Projekto tikslas - specialiųjų užduočių ir žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.

Uždaviniai:

- lavinti erdvės ir regimąjį suvokimą, vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus), smulkiąją motoriką;

- plėsti erdvės sąvokas;

- gausinti žodyną, tikslinti gramatinę kalbos sandarą;

- skatinti ikimokyklinių įstaigų specialiuosius pedagogus ir logopedus įvairinti ugdymo procesą, siekiant geresnės ugdymo kokybės.

Projektas vyksta nuo 2017 metų spalio 1 d.- 2018m. balandžio 1 d.

„ŽAIDIMAI MOKO“

Priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ grupės pedagogė Rima Atraškevičienė ir logopedė Jurgita Balčiūnaitė Čėsnienė 2016 m. spalio mėn. pradėjo dalyvauti respublikinaime ilgalaikiame prevenciniame projekte „Žaidimai moko“, kurį organizuoja Kelmės rajono Pedagoginė psichologinė tarnyba.  Šio projekto metu vaikai mokysis taisyklingai tarti kalbos garsus, ugdysis taisyklingo kalbinio kvėpavimo įgūdžius, turtins žodyną, ugdysis gramatiškai taisyklingą kalbą, lavinsis vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus), erdvės ir laiko suvokimą bei smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.

Tikimės, kad šio projekto dėka ugdymosi procesas bus įdomesnis, kūrybiškesnis, patrauklesnis vaikams. Jie įgis žinių žaisdami, atrasdami, pritaikydami jas praktiškai. Dėkojame projekto rengėjams už naujas idėjas, žaidimus.

Keletas akimirkų iš projekto.

b_350_300_16777215_00_images_WP_201_Pro.jpg

b_350_300_16777215_00_images_WP_20161206_09_55_14_Pro.jpg