KARTU ŠVENČIAME LIETUVOS GIMTADIENĮ!

Vasario 15 d. į Šiaulių lopšelį-darželį „Žiogelis“ susirinko vaikai iš Dainų mikrorajono lopšelių-darželių „Dainelė“, „Eglutė“, „Pupų pėdas“ ir „Rugiagėlė“. Visi jie nekantravo pasidalinti savo žiniomis apie Tėvynę viktorinoje „Žaisdamas pažįstu Lietuvą“. Laikas nei dalyviams, nei palaikymo komandoms neprailgo, nes skambėjo dainos, eilėraščiai apie Gimtinę, laukė įdomios ir interaktyvios užduotys. Laikantis demokratijos principo ir pasitelkiant matematinę statistiką buvo išrinkti vaikams brangiausi Šiaulių simboliai, suklijuotas margaspalvis Lietuvos žemėlapis.

Gera drauge susitelkti prasmingoms veikloms.

Paskelbta 2024-02-15

PAGARBA IR MEILĖ BRANGIAUSIEMS ŽMONĖMS

Šiaulių lopšelio-darželio „Žiogelis“ penkiamečiai iš „Varliukų“, „Drugelių“ ir „Žirniukų“ grupių vasario mėnesį sukvietė į šiltas ir jaukias popietes savo artimiausius ir brangiausius žmones: mamas, tėčius, brolius, seseris ir senelius. Vaikų dainomis, eilėmis, žaidimais, šokiais ir dovanėlėmis buvo pagerbti visi „Šeimų šventės“ dalyviai.

Dėkojame vaikams, jų šeimoms, mokytojoms ir visiems kitiems organizatoriams už jaukų ir šiltą pasibuvimą kartu.

Paskelbta 2024-02-14

UŽGAVĖNIŲ ŠURMULYS ŠIAULIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „ŽIOGELIS“

Kur daugiausiai persirengėlių? – „Žiogelyje“!

Kur linksmiausios dainos ir trankiausi šokiai? – „Žiogelyje“!

Kur garsiausiai išvaryta žiema? – „Žiogelyje“!

Kur skaniausi blynai ir riestainiai? – „Žiogelyje“!

Kur daugiausiai vaikų juoko? – „Žiogelyje“…

Paskelbta 2024-02-13

„STEAM ŽIEMOS OLIMPIADA“

2024 m. vasario 6 d. darželio kiemelyje vyko „STEAM žiemos olimpiada“, kurioje vaikai ne tik išbandė žiemos sportines šakas, bet ir atliko bandymus su sniegu, spalvomis bei kūrybinėse dirbtuvėse iš sportinio inventoriaus dėliojo STEAM raides.

Paskelbta 2024-02-06

PIRMASIS MOKYTOJŲ TARYBOS POSĖDIS

2024-01-25 įvyko pirmasis 2024 metų Mokytojų tarybos posėdis. Kartu aptarėme naująją Darbuotojų darbo apmokėjimo sistemą, pasidžiaugėme 2023 m. įgyvendintomis veiklomis, aptarėme 2024 m. strategiją, pristatėme naujas inovatyvias priemones.

Paskelbta 2024-02-06

BENDROJO VERTINIMO MODELIO DIEGIMAS ŠIAULIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „ŽIOGELIS“

Šiaulių lopšelyje-darželyje „Žiogelis“ pradedama diegti veiklos kokybės vadybos sistema, paremta Bendruoju vertinimo modeliu (BVM).

Veiklos kokybės vadybos sistema – įstaigoje vykstančių veiklos procesų valdymo sistema, teikianti informaciją veiklai koreguoti ir veiklos rezultatams gerinti. Veiklos kokybės įsivertinimo metu yra atliekama darželio veiklos analizė pagal BVM kriterijus, pagrindžiant įrodymais (dokumentais), nustatomos stipriosios ir tobulintinos sritys, skiriami atitinkami, numatyti sistemoje balai ir numatomi tobulinimo veiksmai.

Įsivertinimas vyks sausio – kovo mėn. Kviečiame bendruomenę aktyviai dalyvauti darbo grupės organizuojamuose įsivertinimo procesuose (apklausose, diskusijose ir kt.).

Paskelbta 2024-01-29                                                                                                               Administracija

Gerbiama Šiaulių lopšelio-darželio „Žiogelis“ bendruomene, prašome susipažinti su direktorės Audronės Karulaitienės 2023 m. veiklos ataskaita.

Siūlymus dėl direktorės veiklos vertinimo bei pastabas prašome siųsti Įstaigos tarybos pirmininkei Gretai Labanauskaitei-Remeikienei iki 2024 m. sausio 29 d. el. p. labanauskaite.greta@gmail.com

Šiaulių lopšelio-darželio Žiogelis direktorės 2023 metų veiklos ataskaita

Paskelbta 2024-01-22                                                                                                            Administracija

Atsitiktinė akimirka