Veiklos sritys

Sveikatiados veikla

SOCIALINĖS ATSAKOMYBĖS PROJEKTAS „SVEIKATIADA“

Kas yra „Sveikatiada“?

„Sveikatiada“ – tai valstybinių institucijų, socialiai atsakingų verslo įmonių ir neviriausybinių organizacijų bendras projektas. Projekto partneriai: Sveikatos apsaugos ministerija, Švietimo ir mokslo ministerija, Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institutas, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, UAB „Nestle Baltics“, UAB „Orkla Foods Lietuva“, UAB „VMG Food“, UAB „Arimex“ bei LPF „Maisto bankas“. Valstybinės institucijos ir privataus verslo įmonės susivienijo bendram tikslui – edukuoti jaunąją kartą apie sveiką gyvenseną.

„Sveikatiada“ – tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatą, mitybą ir fizinį ugdymą. Projektas vykdomas nuo 2008 m. Organizuojami vaikams smagūs, įdomūs ir patrauklūs renginiai, viktorinos, konkursai, aktyvios veiklos, kurių metu ugdytiniai plečia savo žinias ir supratimą sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo srityse. Veiklose dalyvauja visa įstaigos bendruomenė.

„Sveikatiada“ kasmet įgyvendina šias iniciatyvas: „Sveikuolių šaunuolių konkursas“, „Sveikos mitybos trimestras“, „Mankštiada“, „Vandens diena“, „Šok ir nesustok“ bei daug kitų. „Sveikatiados“ mokyklų tinklui priklauso virš 750 Lietuvos mokymo įstaigų, o projektuose ir užsiėmimuose dalyvavo daugiau nei 15 000 vaikų. Išskirtinis dėmesys šioje programoje skiriamas mokyklų bendruomenėms, kurios kviečiamos smagiai ir mokiniams patraukliomis priemonėmis – žaidynėmis, viktorinomis, mankštomis, šokiais bei kita netradicine aktyvia veikla – ugdyti supratimą apie mitybą ir fizinį aktyvumą. „Sveikatiados“ veiklose dalyvauti kviečiamos mokymo įstaigos – mokyklos, gimnazijos, progimnazijos, darželiai ir kitos mokymo įstaigos.

2023-2024 m. m. ,,Sveikatiados” veiklos planas:

KONKURSAS “GAMINK SU SVEIKATIADA”

PADĖKA UŽ DALYVAVIMĄ KONKURSE “UŽSIIMK JOGA SU SVEIKATIADA”

FIZINIO AKTYVUMO VEIKLA “UŽSIIMK JOGA SU SVEIKATIADA”

PROJEKTINĖ VEIKLA “GYVENK TVARIAU SU SVEIKATIADA”

MAISTO BANKO PADĖKA UŽ DALYVAVIMĄ KONKURSE “KUO DAUGIAU IŠGELBĖTO MAISTO”

PADĖKA UŽ DALYVAVIMĄ KONKURSE “KUO DAUGIAU IŠGELBĖTO MAISTO”

SVEIKATIADOS KONKURSAS “KUO DAUGIAU IŠGELBĖTO MAISTO”

2022-2023 m. m. SVEIKATIADOS STENDAS

2022-2023 m. m. SVEIKATIADOS VEIKLOS PLANAS

PADĖKA ĮSTAIGOS AMBASADORIAMS

PADĖKA UŽ DALYVAVIMĄ KONKURSE “PIETŲ KOVŲ RINGAS”